Забір жирової тканини для вирощування стовбурових клітин

Набирає популярності лікування найрізноманітніших форм захворювань з використанням стовбурових клітин. Завдяки цьому набула поширення і така процедура, як забір жирової тканини для вирощування стовбурових клітин. Сама методика малоінвазивна, практично безболісна і проводиться під місцевою анестезією. Після забору тканини вона надходить в спеціальну лабораторію, де і виробляється виділення стовбурових клітин.

Показання

Проводиться пацієнтів, яким показане лікування стовбуровими клітинами. Наприклад, лікування облітеруючого атеросклерозу, яке є одним з найпоширеніших захворювань після варикозу вен і завдає чимало труднощів флебологам. Або досить затребуване використання стовбурових клітин в косметології і естетичній медицині.

Протипоказання

Не варто проводити процедуру в таких випадках — генералізовані інфекції, хвороби шкіри та підшкірної жирової клітковини, вагітність і період лактації, а також наявність системних захворювань.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Процедура проводиться лікарем і, як правило, добре переноситься. Місцево можлива поява невеликої набряклості і хворобливості, яке усувається аналгетиками. Не рекомендується перший час після процедури приймати гарячі ванни, відвідувати баню або басейн.

У Київській Клініці судинної хірургії під керівництвом Родіонова Олексія можна провести забір жирової тканини для вирощування стовбурових клітин.

Запишіться на прийом