ВАК-терапія

Вакуумна терапія (VAC-терапія) — одна з новітніх методик лікування ран (трофічних венозних і артеріальних виразок). Заснована вона на позитивному впливі на загоєння поверхні рани завдяки впливу негативного тиску. Цей метод знайшов своє місце в лікуванні гострих і хронічних ран. Лікарі пояснюють загоюючий вплив негативного тиску збільшенням кровотоку в області рани, зниженням набряклості і розміру рани, з’являється ефект дренування, що в підсумку допомагає швидкому загоєнню, економить час і знижує вартість лікування.

Показання

Хронічні і гострі рани (наприклад, при лікуванні хвороби Рейно), пролежні, діабетичні, трофічні і венозні виразки, опіки, відкриті травми черевної порожнини і грудної клітини.

Протипоказання

Лікарі рекомендують не застосовувати ВАК-терапію за наявності свищів невідомої етіології, в некротичних і малігнізованих ранах. Крім того, є дані, що терапія збільшує ризик кровотечі.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

ВАК-терапія використовується в комплексі з іншими методами терапевтичного та хірургічного лікування. Результати проведеної терапії безпосередньо залежать від правильності підібраної схеми лікування, чітко дотримуватися всіх рекомендацій фахівців і бажанні пацієнта одужати.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, як довго незагойні рани (виразки), ви можете звернутися в клініку судинної хірургії Родіонова Олексія,  де вам підберуть ефективний комплекс лікування з використанням ВАК-терапії.

Запишіться на прийом