Тромбектомія із магістральних артерій

Тромбоектомія — це хірургічне втручання з видалення тромбу. Його можна видалити практично з будь-якої судини тіла людини. Однак така операція — це не лікування! Швидше симптоматична терапія, яка усуває наслідки, але не фактор утворення тромбів у венах або магістральних артеріях.

Існує кілька методик проведення: класична з видаленням частини артерії (вени) або ендоваскулярна (внутрішньосудинна), при якій робиться невеликий надріз для введення зонда в судину, за допомогою якого і усувається перешкода кровотоку. Необхідний метод в кожному конкретному випадку обирає фахівець, зважаючи на розмір і розташування закупорки, причину уворення і стан судинної мережі, фізичну форму пацієнта.

Показання

Застосовується за наявності перешкоди кровотоку з повним або неповним перекриттям просвіту, при розташуванні згустку на великій відстані судини і високому ризику відриву.

Протипоказання

Не проводиться при тяжкому перебігу вагітності, загальному виснаженні організму і загостренні захворювань, злоякісних новоутвореннях або наявності сепсису, при посттромбофлебітичному синдромі, при протипоказанні до застосування антикоагулянтів.

Реабілітація

Флеболог обирає необхідну терапію для профілактики і усунення тромбів на ногах. Також важливо проводити періодичні обстеження в Клініці судинної хірургії для запобігання рецидивам.

Одним з фахівців, що проводить прийом в Києві з даної проблеми, є Олексій РодіоновЦіна процедур залежить від складності виконання.

Запишіться на прийом