Склероблітерація перфорантних вен

Склеротерапія в Києві також популярна, як і в усьому світі, за рахунок своєї доступності, малої травматичності і відмінним результатом при лікуванні варикозу. Склерооблітерація перфорантних вен на ногах — один з варіантів склеротерапії, при якому склерозуюча речовина вводиться безпосередньо в перфорантні вену. З урахуванням анатомії вона повинна проводитися під контролем УЗД і тільки у досвідченого фахівця в Клініці судинної хірургії. При порушенні технології проведення і потраплянні препарату в глибокі вени високий ризик розвитку тромбозу.

Показання

Склерооблітерація — ефективна методика, яка застосовується при неспроможності перфорантних вен і наявності рефлюксу (занедбаності) крові з глибоких вен у поверхневі. Флеболог індивідуально підбирає методику проведення перев’язки перфорантних вен.

Протипоказання

Абсолютні протипоказання: алергія на склерозант, важкі системні захворювання і генералізована інфекція, захворювання периферичних артерій і тромбоз вен. Не можна проводити склеротерапію при вагітності та годування груддю, а також при тривалому знаходженні пацієнта в лежачому стані.

Реабілітація

Як і після будь-якої склеротерапії пацієнту слід кілька місяців носити компресійну білизну, дотримуватися суворого режиму фізичної активності і відпочинку, виконувати рекомендації фахівців і вчасно проходити призначені обстеження.

У Києві проводить прийом кваліфікований флеболог, судинний хірург Олексія Родіонова. Фахівці Клініки судинної хірургії мають досвід в проведенні багатьох методик лікування варикозу і можуть їх комбінувати для отримання кращого ефекту за адекватної вартості.

Запишіться на прийом