Рідинна склеротерапія

Склеротерапія — найпопулярніший метод лікування варикозу. Ціна на цю послугу може варіювати в залежності від обраної методики та обсягу процедури. Суть методу рідинної склеротерапії полягає у введенні в вену певної речовини (склерозанта), який викликає склеювання стінок вени, і надалі вена зникає. Іноді може знадобитися кілька сеансів склеротерапії. Після процедури рекомендується періодичне спостереження у лікаря для запобігання рецидивам.

Показання

Рідинна склеротерапія застосовується для лікування варикозного розширення вен, цей метод — аналог операції при варикозі. Також використовується для усунення косметичних дефектів (судинних зірочок, телеангіоектазій) і в терапії початкових стадій геморою. Процедура дуже затребувана завдяки її невеликій вартості.

Протипоказання

Не можна проводити склеротерапію під час вагітності та годування груддю, за наявності інфекційних уражень нижніх кінцівок, важких уражень судин атеросклерозом або тромбофлебітом, алергії на використовувані препарати, а також серйозних захворюваннях серця.

Реабілітація

Після процедури фахівець порекомендує носити компресійний трикотаж, уникати тривалого перебування стоячи і сидячи, небажано відвідувати лазні і сауни, приймати гарячі ванни, а також ходити на підборах. Обов’язково дотримуватися щоденної фізичної активністі — інтенсивні прогулянки пішки.

Родіонов Олексій — один із відомих флебологів Києва, проводить прийом в Клініці судинної хірургії за попереднім записом. На консультації можна провести огляд і підібрати найбільш ефективний метод лікування варикозу.

Запишіться на прийом