Пінна (FOAM) Склеротерапія

Склеротерапія — один з популярних методів безопераційного лікування варикозу. Флебологи досить часто рекомендують пінну склеротерапію своїм пацієнтам через практично повну відсутність ускладнень. Пінна склеротерапія проводиться шляхом введення в судину спеціальних речовин, які при взаємодії з повітрям перетворюються в піну. Заповнення піною забезпечує повний контакт склерозуючої речовини зі стінками судин і дає якісну склейку стінок.

Показання

Пінна склеротерапія застосовується для лікування варикозного розширення вен і підходить для склерозування навіть досить великих судин, а також вузлів на ногах. Використовується для усунення ретикулярного варикозу, судинних зірочок, варикозно розширених периферичних вен.

Протипоказання

Не можна проводити склеротерапію при гіпертонії, під час вагітності та годування груддю, при захворюваннях шкіри і підшкірної клітковини в місці ін’єкцій, атеросклерозі і хворобах артерій ніг, тромбофлебіті і порушенні згортання крові, алергії на застосовувані препарати.

Реабілітація

У клініці флебології вас застережуть від прийому гарячих ванн і відвідування сауни після процедури, дадуть рекомендації з адекватної фізичної активності з униканням статичного навантаження при сидінні і положенні стоячи, дадуть рекомендації з придбання компресійної білизни.

Де можна провести процедуру пінної склеротерапії? У Києві проводить прийом досвідчений лікарь-флеболог Олексій Родіонов. Клініка судинної хірургії обладнана сучасною апаратурою для проведення склеротерапії.

Запишіться на прийом