Перев’язка перфорантних вен

Перев’язка перфорантних вен — це одна з методик хірургічного лікування варикозної хвороби, яка застосовується у випадках хронічної венозної недостатності з пошкодженням клапанів перфорантних вен з порушенням кровотоку.

В судинній хірургії існує кілька методик перев’язки перфорантних вен. Вибір кожної з них залежить від розташування, стану пацієнта, наявності супутніх захворювань і багатьох інших факторів. Відкритий метод, при якому робиться розріз над самим перфорантом, видаляється вена, проводиться її перев’язка і ушивання розрізу. Виконується як під загальною, так і під місцевою анестезією. Закритий метод передбачає використання ендоскопів, для введення яких робиться розріз близько 2 см. При даному виді лікування фахівець може припікати невеликі перфоранти, а більші перев’язувати.

Показання

Рекомендована флебологами при порушенні функцій перфорантних вен, трофічних порушеннях тканин гомілки, виражених косметичних дефектах.

Протипоказання

Вагітність і період годування груддю, тяжкі стадії тромбозу, тромбофлебіту і атеросклерозу, а також гострі запальні та інфекційні захворювання шкіри і підшкірної жирової клітковини в місці операції.

Реабілітація

Швидкість відновлення пацієнта залежить від його фізичної форми та об’єму проведеної операції. У перші години забороняється вставати, потім рекомендується кілька місяців носити компресійну білизну, не перевантажувати кінцівку, не носити підбори і уникати переохолодження.

Ціна на перев’язку перфорантних вен в Києві може істотно відрізнятися в різних клініках судинної хірургії. Вартість проведення операції у Олексія Родіонова можна дізнатися в розділі Ціни.

Запишіться на прийом