Мініфлебектомія

Мініфлебектомія — варіант лікування варикозного розширення вен хірургічним шляхом, при якому видалення вен на ногах проводиться спеціальним гачком через невеликі проколи під місцевою анестезією. Даний вид лікування не вимагає перев’язки вен, так як зупинка кровотечі забезпечується компресійними перев’язками та білизною. Місця проколів фіксуються спеціальним пластиром і зазвичай не вимагають накладення швів, а після загоєння слідів і шрамів не залишається.

Показання

Мініфлебектомія може використовуватися як самостійно, так і спільно з лазерною, комбінованою флебектомією і радіочастотною облітерацією. Фактично, якщо при обстеженні вен не виявляється рефлюкс, то таку вену можна видалити за допомогою мініфлебектомії. У разі наявності рефлюксу внаслідок недостатності остиального клапана і перфорантних вен флеболог пропонує комбіновану операцію з поєднанням відразу кількох видів флебектоміі.

Протипоказання

Процедура мініфлебектомії малоінвазивна, але має такі ж протипоказання що і класична флебектомія — серйозні хвороби системи кровообігу, запальні та інфекційні захворювання, цукровий діабет, вагітність і надмірна вага. У кожному конкретному випадку тільки лікар вирішує, чи можливе проведення лікування.

Реабілітація

Після операції пацієнтам рекомендовано носіння компресійного білизни, дотримання певних правил фізичної активності і регулярні спостереження у фахівців. У Києві професійно мініфлебектомію проводять в Клініці судинної хірургії під керівництвом Родіонова ОлексіяВартість мініфлебектомії можна дізнатися на сайті.

Запишіться на прийом