Комплексна перев’язка з призначенням схеми лікування

Трофічні виразки виникають найчастіше в результаті судинної патології нижніх кінцівок. Зазвичай це варикозне розширення вен, тромбофлебіт, цукровий діабет та інші полінейропатії, найчастіше поєднуються з хворобою Рейно. Один з методів лікування трофічних виразок — це комплексна перев’язка. Увесь перелік необхідних процедур залежить від конкретного стану рани, використаних раніше методів консервативного і хірургічного лікування.

Спочатку необхідно звільнити ногу від старої пов’язки, провести обробку шкіри навколо рани, за необхідності виконується очищення самої рани. Потім накладаються пов’язка зі спеціальною речовиною (гель, мазь, крем), зверху виразка закривається серветками або сітчастим полотном.

Далі пацієнту даються вказівки, які препарати приймати (призначається схема лікування), як самостійно доглядати за виразкою, що слід змінити в способі життя.

Показання

Виразки довго не загоюються, рани у пацієнтів різного віку, особливо в поєднанні з судинною патологією (варикоз, хвороба Рейно, захворювання артерій).

Протипоказання

Підозри на злоякісне новоутворення, при якому слід негайно проконсультуватися з онкологом.

Реабілітація

Як правило, комплексні перев’язки під контролем флеболога і виконання пацієнтом всіх призначень дають позитивний ефект вже на перших тижнях, хоча в залежності від занедбаності процесу для повного загоєння можуть знадобитися місяці.

Якщо ви живете в Києві, або маєте можливість приїхати, то в клініці судинної хірургії Олексія Родіонова ви можете отримати професійну комплексну перев’язку з призначенням схеми лікування за адекватною ціною.

Запишіться на прийом