Класична флебектомія

Класична флебектомія — це вид хірургічного лікування варикозу, при якому проводиться видалення підшкірних вен або їх окремих ділянок, що сприяє відновленню кровотоку і усуває естетичні дефекти.

Передопераційна підготовка включає в себе УЗД вен, загальний аналіз сечі і крові, ЕКГ та збір анамнезу. Виконується флебектомія за допомогою спеціальних зондів. Уражена поверхнева вена перев’язується в місці її з’єднання з глибокою веною. Потім в її просвіт вводиться зонд, за допомогою якого вена видаляється, а місце розрізів зашивається косметичними швами.

Показання

Основні показання — обширний варикоз і патологічно розширені вени, кровотечі з розширених вен, гострий тромбофлебіт, трофічні виразки і порушення відтоку крові.

Протипоказання

Похилий вік, інфекційні хвороби, а також цукровий діабет, сильні запальні захворювання шкіри ніг (екзема, рожа) можуть бути протипоказаннями для процедури.

Реабілітація

Після операції на ногу наносять пов’язку з еластичним бинтом, її фіксують в піднятому положенні. З 2-го дня призначають регулярну ходьбу, а після зняття швів додають лікувальний масаж, водні процедури і ЛФК. Після операції необхідно носити компресійну білизну і приймати венотонізуючі препарати.

У Києві класичну флебектомію проводить в Клініці судинної хірургії Родіонов Олексій. Ціна операції буде залежати від складності проведення маніпуляції.

Запишіться на прийом