Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК)

Ендовенозна лазерна коагуляція варикозно-розширених вен (ЕВЛК) — сучасна технологія лікування варикозу вен з використанням лазера. Вона не вимагає особливої підготовки, крім стандартних обстежень.

При проведенні лазерної коагуляції виконується введення провідника лазера та спеціального світловода в підшкірну вену. Для захисту прилеглих тканин флеболог виконує інфільтрацію. За допомогою лазера виробляється вплив на внутрішню стінку судини і кров, що призводить до утворення стабільного тромбу в просвіті вени, який згодом замінюється сполучною тканиною.

Показання

Процедура призначається після консультації пацієнтам з варикозної хворобою як з ознаками порушення кровообігу, так і без них.

Протипоказання

Видалення вен лазером протипоказано при вагітності і годуванні грудьми, а також підвищеному показнику тромбоцитів в крові і наявності тромбозів в анамнезі. Стане перешкодою і загострення хронічних захворювань, запальні процеси підшкірної жирової клітковини і шкіри в місці впливу, захворювання артерій нижніх кінцівок і ожиріння високого ступеня.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Деякий час (від 1 до 5 діб) після операції необхідно постійне носіння компресійного білизни, потім тільки в денний час. Слід уникати тривалих статичних навантажень на ноги (стояти), гарячих ванн і лазні. Можливий короткочасний підйом температури відразу після видалення, невелика хворобливість, поява синців і пігментації на місці процедури, відчуття «тяжкості» уздовж коагульованої вени.

Процедуру ендовенозної лазерної коагуляції виконують в Клініці судинної хірургії Олексія Родіонова. Клініка розташована в Києві та обладнана сучасним Biolitec laser. У фахівців ви можете дізнатися про вартість ЕВЛК на індивідуальній консультації.

Запишіться на прийом